SAGA C.

Program pentru evidență contabilă în partidă dublă, destinat societăților comerciale, ONG-urilor, cabinetelor de contabilitate și contabililor independenți. Program pentru evidență contabilă în partidă dublă, destinat societăților comerciale, ONG-urilor și cabinetelor de contabilitate. Program pentru evidență contabilă și de stocuri în partidă dublă.

SAGA P.S.

Program pentru evidență contabilă în partidă simplă, destinat PFA-urilor, întreprinderilor individuale și familiale, asociațiilor de proprietari și altor profesii liberale. Program pentru evidență contabilă în partidă simplă, destinat PFA-urilor, II-urilor, IF-urilor și asociațiilor de proprietari. Program pentru evidență contabilă și de stocuri în partidă simplă.

Marketline

Extensie a programelor Saga, destinată utilizării în magazine sau în alte spații comerciale pentru operarea vânzărilor. Extensie a programelor Saga, destinată utilizării în magazine pentru operarea vânzărilor. Extensie a programelor Saga, destinată utilizării în magazine.

Publine

Extensie a programelor Saga, destinată utilizării în industria HoReCa pentru operarea vânzărilor și administrarea rezervărilor. Extensie a programelor Saga, destinată utilizării în industria HoReCa pentru operarea vânzărilor. Extensie a programelor Saga, destinată utilizării în industria HoReCa.

Declaratii ANAF

Extensie a programelor Saga, destinată transmiterii declarațiilor fiscale la ANAF și preluării automate a recipiselor aferente. Extensie a programelor Saga, destinată transmiterii declarațiilor fiscale la ANAF și preluării a recipiselor. Extensie a programelor Saga, destinată gestionării declarațiilor fiscale.

Descarcă şi foloseşte gratuit cele mai utilizate programe de contabilitate, salarii şi evidenţă de stocuri.

Modificare interval implicit
Buna ziua, este vreo posibilitate sa fie modificat intervalul implicit de 5 luni pentru vizualizarea documentelor? Sa nu mai fie nevoie la fiecare iesire din program sa se modifice manual.
18.10.2024 08:10
bucurd864
Depunere D11
Am depus D11 prin spv ptr.CNP si am primit nr.inreg. si ca a fost directionat la serviciu de specialitate.
18.10.2024 08:10
cretum
Depunere D11
Buna ziua,

Am avut o intilnire cu reprezentant ANAF in data de 14.10.2024 si ne-a spus sa depunem D11 prin formularul contact . Am depus in 15.10.2024 pentru PJ si am primit raspuns in SPV 17.10.2024 '' cererea a fost inregistrata'' .
Pentru o PF am depus prin depunere declaratii de 7 zile si nu am primit nici un raspuns. Daca s-ar prelua prin Depunere Declaratii ANAF , cred ca pe recipisa ar trebui sa apara ''... urmeaza a fi prelucrata'' .
A depus cineva prin spv '' depunere declaratii '' si a fost ok?
18.10.2024 08:10
moldovanv416
incasare numerar zilnic plafon
[quote=herganiec post_id=319538 time=1729096505 user_id=866] nu sunt plați facturi sunt [b]donații.[/b].. asta e ciudățenia..
vine unul și [u]vrea să doneze[/u] 6000lei și eu nu pot să-i iau decat 5000 numerar? [/quote]
deci vreo sugestie, idee?
17.10.2024 23:10
herganiec
Plata rata factura din 2022
@robut mergi pe intrari, cauta factura din 2022 .. pozitioneazate pe ea.. apare sold neachitat sus in dreapta?
daca da, apasa <plata> de jos alegi contul sau casa banca.. pune suma de achitat .. si gata.
17.10.2024 23:10
herganiec
importare baza de date din
In cea mai mare parte se poate importa din Smart Bill in Saga
17.10.2024 21:10
hucecd
declaratii pdf
Am aceeasi problema, am dezinstalat adobe si l-am reinstalat si nu mai genereaza deloc declaratia 100 .pdf .Aveam problema ca nu lua semnatura electronica.
Cred ca problema a aparut de prin vara cind am apelat asistenta tehnica Saga si am fost indrumata sa selectez Saga sa ruleze ca administrator.
17.10.2024 20:10
tudorachee