SAGA C.

Program pentru evidență contabilă în partidă dublă, destinat societăților comerciale, ONG-urilor, cabinetelor de contabilitate și contabililor independenți. Program pentru evidență contabilă în partidă dublă, destinat societăților comerciale, ONG-urilor și cabinetelor de contabilitate. Program pentru evidență contabilă și de stocuri în partidă dublă.

SAGA P.S.

Program pentru evidență contabilă în partidă simplă, destinat PFA-urilor, întreprinderilor individuale și familiale, asociațiilor de proprietari și altor profesii liberale. Program pentru evidență contabilă în partidă simplă, destinat PFA-urilor, II-urilor, IF-urilor și asociațiilor de proprietari. Program pentru evidență contabilă și de stocuri în partidă simplă.

Marketline

Extensie a programelor Saga, destinată utilizării în magazine sau în alte spații comerciale pentru operarea vânzărilor. Extensie a programelor Saga, destinată utilizării în magazine pentru operarea vânzărilor. Extensie a programelor Saga, destinată utilizării în magazine.

Publine

Extensie a programelor Saga, destinată utilizării în industria HoReCa pentru operarea vânzărilor și administrarea rezervărilor. Extensie a programelor Saga, destinată utilizării în industria HoReCa pentru operarea vânzărilor. Extensie a programelor Saga, destinată utilizării în industria HoReCa.

Declaratii ANAF

Extensie a programelor Saga, destinată transmiterii declarațiilor fiscale la ANAF și preluării automate a recipiselor aferente. Extensie a programelor Saga, destinată transmiterii declarațiilor fiscale la ANAF și preluării a recipiselor. Extensie a programelor Saga, destinată gestionării declarațiilor fiscale.

Descarcă şi foloseşte gratuit cele mai utilizate programe de contabilitate, salarii şi evidenţă de stocuri.

salariatii inactivi
Buna ziua,
Am constatat ca in registrul Salariati, salariatii cu CIM "Incetat" (cu ultima zi de lucru dupa data de 31/05/2023) nu mai apar ca si "Inactivi", adica pe fundal gri, si nici in caseta "Filtrare" nu apar ca "Inactivi". In "Registrul de evidenta al salariatilor", la fel, primele 3 coloane nu mai sunt gri pentru angajatii cu CIM "Incetat". Va rog sa-mi spuneti cum pot remedia acest lucru, intrucit salariatii inactivi mai vechi sunt marcati cu gri si apar in momentul filtrarii. Multumesc
24.10.2024 12:10
paladec969
sume datorate si neachitate,
Cum adica, sa solicite el prescrierea pe cale judecatoreasca?! Eventual te-ar da in judecata pentru recuperare debit, nu pt.prescriere si inca odata trebuie sa demonstreze ca ti-a solicitat debitul, iar tu ai fost un client rau platnic si te castiga inclusiv cu penalitati de intarziere si cheltuieli de judecata.
24.10.2024 11:10
pomparaus
REGISTRU JURNAL
Incearca sa faci export in Excel si iti selectezi coloanele pe care sa le exporti.
24.10.2024 09:10
roncovf
REGISTRU JURNAL
Vezi daca bifa de cumulare pe documet te ajuta.
24.10.2024 09:10
popm85227
REGISTRU JURNAL
Pentru un control documentar ANAF mi se solicita registru jurnal pe an.in format excel.Cand il scos din program imi apare cu spatii libere intre inregistrari si cu totatul pe zi si mi-au spus ca nu e ok asa ,sa le trimit fara totaL pe zi si fara randuri libere.A mai avut cineva situatia asta si poate sa ma ajute cu un sfat cum as putea rezolva?Asa manual sa sterg fiecare in parte,3 ani imi trebuie ceva vreme....
24.10.2024 08:10
andrioaem
Eroare deducere personală
Mulțumesc! Din păcate deducerea personală pe care mi-o calculează Saga este de 165 lei, în loc de 660 lei, în Iunie 2024. Nu înțeleg de ce? Să spun și faptul că persoana angajată este cetățean moldovean. Influențează asta?
24.10.2024 08:10
andronescul
Profit reinvestit utilaje
În trimestrul 3 este cumparat un utilaj care este finanțat prin leasing.Cum se calculează profitul reinvestit În acest caz? Se ia în calcul întreaga valoare a utilajului din contract x cursul euro la data contractului?
Rog ajutor urgent, sa pot depune d100...
24.10.2024 08:10
popescudm702